środa, 18 maja 2016

HAUL i PIERWSZE WRAŻENIE 


Witajcie. Wczoraj byłam na małych zakupach w aptece i chciałabym Wam przedstawić moje pierwsze wrażenie po użyciu tych kosmetyków :) Dodatkowo kilka tygodni temu kupiłam Zestaw Firmy Farmona Jantar, jednakże jeden z produktów pierwszy raz użyłam wczoraj, ponieważ bałam się będzie mi przetłuszczał włosy, a przez ostatni okres musiały one wyglądać po prostu dobrze. 
Zacznijmy od wczorajszych zakupów : PIERWSZE WRAŻENIE: Świetnie odświeża twarz, nie pozostawia tłustej warstwy, ale skóra jest po tym produkcie nawilżona. Myślę, że idealnie nada się na ciepłe dni, ale o tym będę Was na bieżąco informować. 

PIERWSZE WRAŻENIE: Olej jest bardzo gęsty, po nałożeniu na rękę nie spłynął. Po wsmarowaniu, w skórę, pozostała cieniutka  tłusta warstwa, która utrzymywała kilka minut. Natomiast po dłużej chwili zniknęła i pozostała doskonale nawilżona skóra. Użyłam jej także do rzęs. Wieczorem przed snem zaaplikowałam sobie olejek. Nie podrażnił oka. O tym również będę informowała na bieżąco. Po kliknięciu w link, przejdziecie na stronę do czego można używać olejku. 


PIERWSZE WRAŻENIE: Jest bezbarwna, po jej użyciu usta wyglądają, na bardzo zdrowe, bo fajnie nawilża. Nie zastyga i przez długi czas pozostaje mokra. 


Teraz czas na produkty do włosów: 

              Zestaw Farmona: Szampon + odżywka  Używam go od około 3 tygodni. Zużyłam pół, więc wydaje  i się, że jest dość wydajny. Fajnie myje włosy, a ziołowy zapach. Tworzy lekką kremową pianę. Nie przetłuszcza włosów. POLECAM


Użyłam 2 może 3 razy. Odżywka nie jest tłusta (konsystencja wody), nie przetłuszcza włosów, jest łatwa w użyciu. Możecie ja dostać TUPOZDRAWIAM :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz